اخبار فیلم و سریال

دلایل لغو کنسرت محسن ابراهیم زاده در سانس دوم چه بود؟

به گزارش گروه فرهنگی تایم سیتی، علیرضا نوروزی افزود: محسن ابراهیم زاده خواننده موسیقی پاپ کشورمان قرار بود ساعت پنج صبح دیروز با هواپیما به ارومیه برود که این پرواز لغو شد و پس از لغو پرواز مجبور به سفر شد. با خودروی شخصی راهی ارومیه شد و سرانجام پس از بیش از 12 ساعت سفر ساعت 18:15 وارد ارومیه شد.

اسماعیلی: توقیف برخی از هنرمندان یک دستکاری رسانه ای بود

وی گفت: ابراهیم زاده جلسه اول را که اواخر شب برگزار شد برگزار کرد اما در جلسه دوم به دلیل خستگی مفرط روحیه خوبی نداشت. اتفاقاً مردم اعتراض داشتند.

نوروزی ادامه داد: وضعیت نامطلوب ناشی از خستگی و استراحت و درمان با آمپول و سرم اجازه اجرای کامل این خواننده پاپ را نداد و همین امر اعتراضاتی را در پی داشت.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی افزود: پس از این با حضور عوامل اجرایی کنسرت، ناظران اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و همچنین نیروهای محترم انتظامی به موضوع رسیدگی شد. . و معترضان به آرامش دعوت شدند و آقای هیاک از اداره کل فرهنگی و رهبری اسلامی استان معترضان را به آرامش دعوت کردند و با اخذ شماره تلفن آنها قول مساعد در خصوص استرداد مبلغ داده شد. قیمت بلیط

نوروزی ادامه داد: امروز با نظارت کامل اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و با حضور تهیه کننده کنسرت، بلیت این افراد پرداخت شده است و تنها برای بخش کوچکی از مخاطبان که کمتر از 10 نفر هستند. مردم. ، باقی می ماند و بلیط آنها نیز پرداخت می شود.

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  توییت علی کریمی با واکنش تند مجری شبکه دو مواجه شد (+ویدیو)

نوروزی تصریح کرد: شایعه مستی محسن ابراهیم زاده کذب محض است و صحت ندارد. در فضایی که نیروهای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، نیروی انتظامی و سایر نیروها حضور دارند، چگونه چنین اتفاقی رخ می دهد؟ و برخی گفته اند که او قبلا مست بوده است، چگونه انسان در این حالت 12 ساعت سفر می کند؟ ابراهیم زاده با وجود خستگی شدید و بد خلقی که در بدو ورود به او تاول زده بود، تمام تلاش خود را در عرصه بازیگری به کار گرفت.

منبع: ایرنا

انتهای پیام

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا