اخبار فیلم و سریال

جیسون موموآ قصد آموزش بازیگری به کودکانش را ندارد

جیسون موموآ ستاره سینمای هالیوود آکوامن،در مورد چیزهایی صحبت می کند که می خواهد فرزندانش از او یاد بگیرند و درس هایی که اخیراً سعی دارد به آنها القا کند. چیزهای زیادی وجود دارد که موموآ را به پدری فوق العاده برای فرزندانش تبدیل می کند. بازیگر 43 ساله Fast X که تصویرش روی جلد شماره جدید مجله Men’s Health منتشر شده، می گوید سعی دارد به دو فرزندش راه زندگی را بیاموزد. ناکوآ-ولف ماناکواپو پسر 14 ساله و لولا ایولانی دختر 15 ساله اش از همسر سابقش، فرزندان جیسون موموآ هستند.

1683269314 875 درس هایی که جیسون موموآ به فرزندانش می آموزد
جیسون موموآ قصد آموزش بازیگری به کودکانش را ندارد 8
1683269314 846 درس هایی که جیسون موموآ به فرزندانش می آموزد
جیسون موموآ قصد آموزش بازیگری به کودکانش را ندارد 9

موموآ توضیح داد که سعی کرده زمانی که با هم بودند صخره نوردی را به آنها بیاموزد و عشق متقابل به این ورزش را القا کند. او گفت: “این چیزی است که من در حال حاضر سعی می کنم به فرزندانم آموزش دهم. انجام کاری که سخت و چالش برانگیز نیست ارزشی ندارد. به آنها می گویم اشکالی ندارد که بیفتند. می‌افتی، بلند می‌شوی و دوباره این کار را می‌کنی.»

1683269314 812 درس هایی که جیسون موموآ به فرزندانش می آموزد
جیسون موموآ قصد آموزش بازیگری به کودکانش را ندارد 10

بچه ها می خواهند کامل باشند و می ترسند. فکر می کنند اگر زمین بخوری بد است. اما من می‌گویم: «نه، سقوط کردن عالی است، زیرا اگر به همین منوال ادامه دهید، موفق خواهید شد.» او ادامه داد: «من هرگز به آنها بازیگری یاد نمی‌دهم، تنها چیزی که می‌توانم به آنها یاد بدهم کوهنوردی است. این یک پیوند بزرگ بین ما ایجاد می کند. با هم بیرون می رویم و کوهنوردی می کنیم. این برای من بهترین است.»

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  عروسی آریایی محمدرضا گلزار و آیسان | لبخند عجیب آقای بازیگر هنگام خواندن خطبه عقد
1683269315 166 درس هایی که جیسون موموآ به فرزندانش می آموزد
جیسون موموآ قصد آموزش بازیگری به کودکانش را ندارد 11
1683269315 938 درس هایی که جیسون موموآ به فرزندانش می آموزد
جیسون موموآ قصد آموزش بازیگری به کودکانش را ندارد 12

این بازیگر توضیح داد که به دلیل برنامه فیلمبرداری مدت هاست که نمی تواند فرزندانش را ببیند اما روزی دو بار با آنها تماس می گیرد.

1683269315 518 درس هایی که جیسون موموآ به فرزندانش می آموزد
جیسون موموآ قصد آموزش بازیگری به کودکانش را ندارد 13

او گفت: «من باید چیزهایی را با آنها در میان بگذارم. من آنچه را که می خواهم انجام می دهم، هر کاری که برای انجام آن طراحی شده بودم. و من می خواهم فرزندانم این را بدانند و انجام دهند. در هر موقعیتی که قرار بگیرید، باید راه خود را پیدا کنید.»

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا