اخبار فیلم و سریال

داستان نخست وزیر و خوک آینه سیاه به واقعیت پیوست

اخیرا چارلی بروکر سازنده سریال آینه سیاه اظهاراتی داشته است و اخبار تحت عنوان داستان نخست وزیر و خوک سریال Black Mirror به حقیقت می پیوندد، میان مخاطبان دست به دست می شود. در ادامه می توانید جزئیات واقعی شدن داستان نخست وزیر و خوک سیاه را ببینید.

داستان نخست وزیر و خوک Black Mirror به حقیقت می پیوندد

چارلی بروکر سازنده Black Mirror به یک داستان واقعی از نخست وزیر بریتانیا و خوکی که منعکس کننده وقایع نمایش است واکنش نشان می دهد. آینه سیاه که برای اولین بار در سال 2011 از نتفلیکس پخش شد، یک نمایش ترسناک علمی تخیلی است که بدترین غرایز بشریت و تلاقی آنها با نوآوری های تکنولوژیکی را بررسی می کند. قسمت اول سریال، سرود ملی، مایکل کالو، نخست‌وزیر بریتانیا (روری کینیر) را دنبال می‌کند که از او برای داشتن رابطه جنسی با خوک در تلویزیون زنده باج‌گیری می‌شود.

داستان تقریبا واقعی Black Mirror

داستان نخست وزیر و Pig Black Mirror به حقیقت می پیوندد
داستان تقریبا واقعی Black Mirror

بروکر قبل از انتشار فصل ششم «آینه سیاه» واکنش خود را در مصاحبه اخیر با امپایر (نسخه چاپی) به یاد آورد. به یک رسوایی واقعی در سال 2015 که شامل دیوید کامرون، نخست وزیر سابق بریتانیا بود. شایعه شده بود که کامرون با سر خوک به عنوان بخشی از مراسم شروع کالج رابطه داشته است. برداشت بروکر در مورد این حادثه در زیر آمده است:

چیزهایی مانند دیوید کامرون چنین احساسی داشت. در واقع، برای مدتی من را نگران کرد، زیرا فکر می کردم، این نمی تواند واقعی باشد! مطمئنی این اتفاق نمیفته؟ خیلی نزدیک است. این باعث می شود احساس کنید در یک شبیه سازی زندگی می کنید.

در حالی که تشابهات «سرود ملی» مطمئناً خیره کننده است، سایر جنبه های Black Mirror پیش بینی های بسیار دقیقی برای آینده به نظر می رسد. بیشتر اینها به این دلیل است که سریال از اضطراب های زندگی واقعی یا روندهای از پیش موجود بهره می برد و آنها را گسترش می دهد و می پیچد تا داستانی تاریک را روایت کند. به عنوان مثال، خطرات رسانه های اجتماعی یک موضوع برجسته است.

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  عزاداری ساندرا بولاک برای همسرش ؛ علت عجیب فوت برایان رندال

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا