اخبار فیلم و سریال

جزئیات اسپین آف جدید سریال بازی تاج و تخت با نام «شوالیه آواره» منتشر شد

سال 2022 سال خوبی برای طرفداران سریال بازی تاج و تخت بود چرا که توانستند پیش در آمدی به این سریال دریافت کنند. سریال خاندان اژدها که پیش درآمد بازی تاج و تخت محسوب میشود، توانست به موفقیتهای بزرگی دست یابد. حالا تایید شده که قرار است اسپین آف دیگری برای سریال بازی تاج و تخت تحت عنوان «شوالیه هفت پادشاهی: شوالیه آواره» به دست تولید برسد.

شبکه HBO که ساخت این سریال را تایید کرده است، اعلام کرد که شوالیه آواره با سرمایه گذاران مشترک با برادران وارنر، در حال ساخت است. حالا جزییاتی از این اسپین آف جدید پخش شده که در ادامه خواهید دید.

the hedge knight

در حال حاضر، این سریال قرار است شخصیت‌های Dunk و Egg و زندگی آن‌ها را 90 سال قبل از اتفاقات نسخه اصلی ترانه یخ و آتش ادامه دهد. برای هیجان زده کردن طرفداران، HBO خلاصه کوتاهی از سریال منتشر کرد تا طرفداران بدانند چه انتظاری باید داشته باشند.

1683610895 399 داستان شوالیه خطاکار از سری پیش درآمد جدید بازی تاج

در خلاصه داستان آمده است:

«یک قرن قبل از وقایع بازی تاج و تخت، دو قهرمان دور از هم در وستروس سرگردان بودند. یک شوالیه جوان ساده لوح اما شجاع، سر دانکن بلندقد و سرباز کوچکش. این اتفاقات در زمانی رخ می دهد که خانواده تارگرین هنوز تخت آهنین را در دست دارند و خاطره آخرین اژدهایشان هنوز از خاطرات پاک نشده است. سرنوشت، دشمنان قدرتمند و دسیسه های خطرناک در انتظار این دو دوست هستند.»

1683610895 162 داستان شوالیه خطاکار از سری پیش درآمد جدید بازی تاج

این اطلاعیه طرفداران این سریال را هیجان زده کرده است. یکی از طرفداران این اسپین آف ها در توییتر گفت: «مدت هاست که این خبر اعلام شده است. خوشحالم که می بینم واقعا جدی است. این چیزی است که من را بیشتر هیجان زده می کند.»

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  زمان پخش سریال روحتم خبردار نمیشه از FOX【 بازیگران، داستان و تعداد قسمت】

دیگری افزود: «یک فصل برای هر سه رمان عالی خواهد بود. بخش پر از داستان های باورنکردنی.»

کاربر دیگری اضافه کرد: «این سریال بهترین اسپین آف GOT خواهد بود!»

یکی از علاقه مندان بازی تاج و تخت نوشت: «اما من نمی‌توانم با همه این پیش‌درآمدها، دنباله‌ها، اسپین‌آف‌ها و موارد دیگر همراه شوم.»

1683610895 686 داستان شوالیه خطاکار از سری پیش درآمد جدید بازی تاج

رایان کوندال و وینس جراردیس، هر دو خالق اصلی بازی تاج و تخت و خانواده اژدها هستند، هر دو بر تولید این اسپین آف جدید نظارت خواهند داشت. درکنار شوالیه آواره، فصل دوم خاندان اژدها همچنین در حال ساخت است.

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا