اخبار فیلم و سریال

خاطرات مت دیمون به کارگردانی دیوید فینچر; ذهن نفرین شده ای در نقش کوبریک

خاطرات مت دیمون به کارگردانی دیوید فینچر او باز هم توجه تماشاگران را به سمت این کارگردان معطوف کرد. خاطره عجیبی که نگاه نفرین شده دیوید فینچر مربوط به.

مت دیمون که از دوستان نزدیک بن افلک است، روزی در پشت صحنه فیلم Gone Girl ظاهر خواهد شد. دیمون، یک خاطره عجیب آن روز را تعریف کرد. خاطره ای که به کارگردانی Persuas Fincher مربوط به.

خاطرات مت دیمون به کارگردانی دیوید فینچر

ذهن نفرین شده ای در نقش کوبریک

دیوید فینچرتهیه کننده و کارگردان آمریکایی متولد 1962 است. فینچر، خالق شخصیتی ماندگار در سینمای هالیوود است.

خاطرات دیمون به کارگردانی فینچر

اکنون خاطرات دیمون فینچر مت دیمون می گوید توجه به جزئیات و وسواس این فیلمساز بزرگ نشان می دهد:

وقتی بن در فیلم «دختر رفته» بازی می کرد، یک روز به محل فیلمبرداری این فیلم رفتم، وقتی فینچر داشت سکانسی را کارگردانی می کرد، پشت سر فینچر نشستم، سکانس پیچیده ای نبود، بن و رزمند پایک در حال قدم زدن در یک سکانس بودند. کتابفروشی، تا زمانی که فیلمبرداری شروع شد و دستیار فینچر به نیروهای سیاهپوست گفت که حرکت کنند، یکی از پشت بن و روزموند رد شد، هنوز صحنه شروع نشده بود که فینچر به آرامی شروع به صحبت کرد و گفت: کی اینطور راه می رود؟ بازیگران بازی می کردند اما من می فهمیدم. چیز مهمی نیست و دوباره آن سکانس را می گیرند مت دیمون ادامه داد: سکانس تمام شد و وقتی به من گفتند کت فینچر گفت: این چه کاری بود؟ درست در همان لحظه، آرایشگر روی صحنه رفت و فینچر فریاد زد: «ببین، اینطوری راه می‌روی، نه رفتارت.»

از دیوید فینچر، خالق شخصیت های ماندگار، این سطح از وسواس بعید نیست. مت دیمون در خاطرات خود اضافه می کند که:

فینچر ذهنی مثل کوبریک دارد، انگار نفرین شده است، نمی تواند آنچه را که می بیند نادیده بگیرد. حتی اگر اصلا مهم نیستند، به همین دلیل است که می توانید هر سکانس را چندین بار تکرار کنید.

بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا