اخبار فیلم و سریال

امیر تتلو و کمک خیرخواهانه به نیازمندان

اخیرا ویدئویی از امیر تتلو پخش شده که در آن قصد کمک به نیازمندان را دارد. این خواننده سالهاست که حواشی بسیار زیادی دارد و دوست و دشمنان زیادی برای خودت ایجاد کرده است. حال ویدئوی کمک امیر تتلو به نیازمندان دست به دست میان کاربران می چرخد که در ادامه می توانید آن را تماشا کنید.

کمک امیر تتلو به نیازمندان

امیر تتلو که سالها پیش به جرم توهین به یک شخصیت قضایی زندانی شد، امروز در کنار این حواشی به افراد زیادی کمک کرده است که اخیرا فیلمی از آن در رسانه ها منتشر شده است. این خواننده زیرزمینی در سال های اخیر دردسرهای زیادی را ایجاد کرده است. او با بسیاری از چهره های ورزشی، هنرمندان و بازیگران درگیری داشته است.
او آنقدر اظهار نظرهای عجیب و غریب کرده و در مورد هرچیزی اظهار نظر کرده است که حتی دوستان قدیمی اش از جمله حسین تهی و آرمین 2afm را از دست داده است. حتی بسیاری از هم دوره ای هایش در ترانه هایشان علیه او خوانده اند و رفتار عجیب این خواننده را مسخره کرده اند.

کار خوب تتلو برای نیازمندان

در ادامه می توانید ویدئوی کمک امیر تتلو به نیازمندان را ببینید که سروصدای زیادی به پا کرده است:

تتلو اخیراً از سحر قریشی جدا شده و در پستی جدید در توئیتر چندین بار به شکل های مختلف ابراز خوشحالی کرده است:

«خلاصه که من نوازنده هامم خارجی پیدا کردم. دوست دخترامم میخوام خارجی پیدا کنم دیگه. احساس میکنم واقعا دخترای ایرانی هیچ امیدی بهشون نیست مگر یه عده کمی که اروپا و آمریکا زندگی کرده باشن مدت طولانی! کلا دخترای ایرانی همه شون به دست پدر و مادرهاشون کشته شدن! اما خب ده درصد خوب هم داریم ولی گیر منو شما نمیاد همه شوهر دارن.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا