اخبار فیلم و سریال

تشکیل پرونده قضایی برای بی حجابی باران کوثری و شقایق دهقان

این روزها سلبریتی های زیادی حجاب را از سر خود برمیدارند. دو بازیگری که به تازگی خبرساز شدند، باران کوثری و شقایق دهقان بودند. باران کوثری در مراسم مرحوم حسام محمودی و شقایق دهقان در مراسم دیگری حجاب خود را برداشتند. حالا به دنبال این مسئله، پرونده قضایی برای شقایق دهقان و باران کوثری ایجاد شده است. در ادامه جزئیات خبر را بخوانید.

تشکیل پرونده قضایی شقایق دهقان و باران کوثری به خاطر حجاب

به گزارش خبرگزاری ها، پس از حضور بدون حجاب باران کوثری در مراسم تشییع پیکر مرحوم حسام محمودی، پرونده قضایی برای وی تشکیل و به مجتمع قضایی ارشاد ارسال شد.

تصاویر حضور او بدون حجاب اجباری در مراسم ختم همکارش حسام محمودی در شبکه های اجتماعی خبرساز شد. پیش از این پلیس برای کتایون ریاحی، پانته آ بهرام، افسانه بایگان، فاطمه بایگان و دیگر بازیگران زن که حجاب اجباری را برداشته بودند، پرونده تشکیل و به مراجع قضایی ارسال کرد.

پرونده قضایی باران کوثری و شقایق دهقان

پرونده حقوقی شقایق دهقان و باران کوستری
تشکیل دادگاه شقایق دهقان به همراه باران کوثری

در روزهای اخیر شاهد کشف حجاب چند بازیگر زن دیگر از جمله افسانه بایگان، فاطمه معتمدآریا، پانته آ بهرام و کتایون ریاحی بودیم که برای آنها نیز پرونده قضایی تشکیل و به مراجع قضایی ارسال شده است.

باشگاه خبرنگاران همچنین نوشت:

«برای شقایق دهقان به دلیل کشف حجاب پرونده قضایی تشکیل شد.»

 

جزئیات جریان پرونده قضایی شقایق دهقان

شقایق دهقان بارها راجع به اعتراضات واکنش نشان داده است و در پی حمایت از کشف حجاب، بدون حجاب اجباری در عموم حضور پیدا کرد. به گفته وکیل شقایق دهقان، برای این بازیگر دو پرونده در دادسرای فرهنگ و رسانه و دادگاه ارشاد تهران تشکیل شده است.

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  شکایت غول برره از محمدرضا گلزار برای ازدواجش

شقایق دهقان به همراه وکیلش در 23 اردیبهشت ماه در دادگاه حضور پیدا کرد و متهم به «جریحه دار کردن عفت عمومی» شد. این جلسه تفهیم و دفاعیات بود که باید در انتظار حکم نهایی باشند.

وکیل شقایق دهقان در پی حضورشان در دادگاه گفته است:

«بخش نخست دفاعیات و گفتگو‌های بین ما و بازپرس محترم، علیرغم وجود اختلاف نظر در ماهیت و عنوان اتهامی، در فضایی سازنده و احترام‌آمیز ارائه و در نهایت فعلا برای ایشان قرار کفالت صادر شد.»

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا