اخبار فیلم و سریال

هانده ارچل خوشبختی را اینگونه تعریف میکند

هانده ارچل یکی از زیباترین بازیگران ترکیه است که در ایران نیز طرفداران زیادی دارد. او به تازگی دیدگاه خود از خوشبختی را بیان کرده که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

معنای نام هانده ارچل چیست؟ کلمه Hande که نام این بازیگر است به معنای لبخند است. لبخند هانده ارچل یکی از زیباترین لبخندهاست و به همین دلیل بسیاری از شرکت های تبلیغاتی تمایل داشته اند که هانده ارچل را در تبلیغات خود قرار دهند.

دیدگاه هانده ارچل از خوشبختی

کلید خوشبختی از نظر هانده ارچل
کلید خوشبختی از نظر هانده ارچل

هانده گاهی عقاید خرافی دارد. او معتقد است اگر یک آرزو را چندین بار تکرار کنید، احتمال برآورده شدن آن افزایش می یابد. رفتاری که او بسیار از آن متنفر است این است که برخی افراد در رستوران با گارسون ها بسیار بد رفتار می کنند و او نمی تواند این وضعیت را تحمل کند.

او راجع به کلید خوشبختی میگوید:

نام افراد بر زندگی و شخصیت آنها تأثیر می گذارد. من معتقدم که لبخند کلید خوشبختی در زندگی است و همه درها را باز می کند. همچنین نشانه اعتماد به نفس است. مهم نیست چه اتفاقی می افتد؛ چیزی را پیدا کنید که باعث شود همیشه لبخند بزنید.

این بازیگر معتقد است که اینستاگرام ابزاری برای برقراری ارتباط با تمام دنیاست و به مردم اجازه می‌دهد او را همانطور که هست ببینند. و همچنین معتقد است که بازیگران در اینستاگرام باید چهره واقعی خود را نشان دهند. البته گاهی به نشریاتی که به اشتراک می گذارد شک کرده و آنها را حذف می کند. به همین دلیل گاهی اوقات اینستاگرام را خطرناک خطاب میکند.

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  فخری نیکزاد مجری برنامه گلهای رنگانگ درگذشت
تعریف هانده ارچل از خوشبختی
کلید خوشبختی از نظر هانده ارچل

پیشنهاد مطالعه مطلب مرتبط:

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا