اخبار فیلم و سریال

تریلر فصل پنجم What We Do in the Shadows منتشر شد

بالاخره انتظار برای هواداران سریال What We Do in the Shadows به پایان رسید. تریلر فصل پنجم سریال What We Do in the Shadows منتشر شده است و خبر از انتشار سریال در آینده ای نزدیک می دهد. فصل پنجم این سریال کاری از شبکه FX است که در ادامه می توانید تریلر فصل پنجم سریال What We Do in the Shadows را مشاهده کنید.

تریلر فصل پنجم What We Do in the Shadows

What We Do in the Shadows یک مجموعه تلویزیونی کمدی ترسناک آمریکایی است که توسط Jamin Clement ساخته شد و در 27 مارس 2019 در FX پخش شد. دومین مجموعه تلویزیونی این مجموعه بر اساس فیلمی به همین نام در نیوزیلند در سال 2014 ساخته شده است

این سریال چهار هم اتاقی خون آشام در استاتن آیلند را دنبال می کند و بازیگرانی چون کوان نواک، مت بری، ناتاسیا دمتریو، هاروی گیلن در آن بازی می کنند. تاکنون چهار فصل از این سریال منتشر شده است و فصل پنجم این سریال از بیست و دوم تیر به صورت هفتگی پخش خواهد شد. این سریال مورد تحسین منتقدان قرار گرفت (مخصوصاً برای بازیگران و فیلمنامه‌اش) و نامزد 17 جایزه امی، از جمله سریال‌های کمدی برجسته در سال‌های 2020 و 2022 شد.

تریلر فصل پنجم سریال What We Do in the Shadows

فیلم What We Do in the Shadows اساساً در استاتن آیلند، نیویورک اتفاق می افتد و زندگی سه خون آشام سنتی به نام های ناندور، لازلو و ناجا را دنبال می کند. این سریال حول محور تعامل خون آشام ها با دنیای مدرن و دیگر موجودات ماوراء طبیعی می چرخد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا