اخبار فیلم و سریال

تریلر فصل سوم سریال Warrior منتشر شد!

فصل 3 سریال Guerrero این یکی از مهمترین فصل هایی است که در سال 2023 و چندی پیش منتشر خواهد شد. تریلر فصل سوم سریال جنگجو منتشر شد.

چندی پیش، شبکه تلویزیونی آمریکایی Cinemax، تریلر فصل سوم Warrior تحت عنوان اولین تریلر از فصل سوم سریال Warrior منتشر شد که عوارض و بازتاب های زیادی به همراه داشت.

تریلر رسمی فصل سوم سریال جنگجو یکی از مهم ترین اتفاقاتی بود که این زنجیره برای طرفداران این سریال انجام داد.

تریلر فصل سوم سریال Warrior منتشر شد!

تریلر فصل سوم Warrior

جنگجو یک مجموعه تلویزیونی درام جنایی هنرهای رزمی آمریکایی است که در تاریخ 5 آوریل 2019 در سینماکس پخش شد. سریال Warrior فصل 3 بسیار خطرناک‌تر را دنبال می‌کند. سریال اصلی Max Warrior فصل سوم خود را با دو قسمت جدید در روز پنجشنبه 29 ژوئن به نمایش در می‌آورد.

بیشتر بخوانید:

بهترین سریال 2023

فصل 3 بعد از شورش‌های مسابقه‌ای که محله چینی‌ها را در فصل 2 به لرزه درآورد شروع می‌شود، مای لینگ (دایان دوان) از ارتباطات دولتی خود برای تحکیم قدرت استفاده می‌کند. در همان زمان، آه سام (اندرو کوجی) و هاپ وی باید راه های جدیدی برای زنده ماندن پیدا کنند.

این سریال بر اساس یک مفهوم و درمان اصلی توسط بروس لی ساخته شده و توسط دخترش شانون لی کارگردانی شده و جاستین لین تهیه کننده آن است. جاناتان تروپر، که بیشتر برای سریال اصلی سینماکس Banshee شناخته می شود، مجری برنامه است.

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  زمان پخش سریال ترکی کلاغ از شبکه جم تی وی 【ساعت تکرار + داستان】
تریلر فصل سوم Warrior

اولین تریلر از فصل سوم سریال Warrior

در ادامه می‌توانید تریلر رسمی فصل سوم سریال جنگجو را تماشا کنید:

در آوریل 2019، Cinemax سریال را برای فصل دوم تمدید کرد، که در 2 اکتبر 2020 برای اولین بار پخش شد. این آخرین سریال Cinemax قبل از توقف نسخه اصلی بود. در آوریل 2021، سریال برای فصل سوم تمدید شد، همراه با اعلام انتقال سریال به HBO Max، که بعداً به Max تغییر نام داد. فصل سوم قرار است در 29 ژوئن 2023 از مکس پخش شود.

داستان این سریال در سانفرانسیسکو در طول جنگ‌های تانگ در اواخر دهه 1870 اتفاق می‌افتد، آه سام، یک اعجوبه هنرهای رزمی است که در جستجوی خواهرش از چین مهاجرت می‌کند تا به یکی از قوی‌ترین انبرهای محله چینی‌ها بفروشد.

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا