اخبار فیلم و سریال

پوریا ثابتیان جراح عروق کیست؟ و دلیل مهاجرت او چه بود؟

همکاری میان جامعه پزشکی و جامعه هنری کم پیش میاید که ببینیم و دکتر پوریا ثابتیان یکی از افرادی است که این مسئله را عملی کرده است. پوریا ثابتیان فوق تخصص جراجی اندوواسکولار است که تحقیقات مهمی در کارنامه کاری خود دارد. او همچنین در رابطه با کنسرت ها با خوانندگان ایرانی زیادی همکاری کرده است. در ادامه با دکتر پوریا ثابتیان بیشتر آشنا می شوید.

بیوگرافی پوریا ثابتیان

دکتر پوریا ثابتیان یکی از پزشکان نخبه ایرانی، متخصص جراحی عروق و فوق تخصص جراحی اندوواسکولار و بیماری های وریدی است که در حال حاضر به عنوان جراح ارشد در بیمارستان الیزابت مونشن گلادباخ آلمان به عنوان یکی از دو کشور پیشرو در زمینه جراحی عروق فعالیت می کند.

دکتر پوریا ثابتیان پزشک و جراح عروق، متخصص جراحی اندوواسکولار، متخصص بیماری های وریدی، متخصص درمان زخم و تهیه کننده موسیقی است. دکتر پوریا ثابتیان در سال 1360 در تهران به دنیا آمد و در حال حاضر به عنوان مشاور و متخصص در زمینه مهاجرت کادر پزشکی به آلمان و جراح ارشد در زمینه جراحی عروق در بیمارستان الیزابت مونشن گلادباخ آلمان فعالیت می کند.

وی سال ها پیش به آلمان مهاجرت کرد و در حال حاضر به عنوان جراح ارشد در زمینه جراحی عروق و مشاور در بیمارستان الیزابت مونشن گلادباخ آلمان فعالیت می کند. پوریا ثابتیان علاوه بر پزشکی، متخصص مهاجرت کادر پزشکی به آلمان نیز می باشد. او همچنین تهیه کننده موسیقی و کارگردان کنسرت موسیقی در آلمان است و با بسیاری از هنرمندان ایرانی در زمینه موسیقی و کنسرت همکاری داشته است.

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  بازیگران فیلم تامب رایدر 2 - Tomb Raider [ مهاجم مقبره ] + داستان

پوریا ثابتیان کیست؟

بیوگرافی پوریا ثابتیان
بیوگرافی پوریا ثابتیان

دکتر پوریا ثابتیان یکی از پزشکان ایرانی در آلمان است که پس از پایان تحصیلات و کسب عنوان جراح عروق، جراح اندوواسکولار، فلبولوژیست و متخصص زخم در آلمان اقامت کرد. دکتر ثابتیان در مورد مهاجرت به آلمان می گوید:

روز اول مهاجرت که به آلمان رسیدم روی نیمکت خوابیدم و سختی کشیدم.

او پس از شبانه روز کار و تحمل دوری از وطن، اکنون یکی از پزشکان نخبه ایرانی در آلمان است که در حال انجام جراحی های باز تهاجمی، کم تهاجمی و اندوواسکولار است. انجام عمل های اندوواسکولار در بیماری های انسدادی شریان، درمان واریس با روش های مختلف و همچنین تجربه استثنایی وی در درمان زخم ها با روش های نوین از دلایل شهرت اوست.

برخی از اعمالی که وی انجام می دهد شامل جراحی شریان کاروتید گردن، بای پس عروق محیطی در دست و پا، آنژیوپلاستی و قرار دادن استنت در عروق و وریدها، ترمیم آنوریسم آئورت شکمی و … است که همه اینها زیر نظر این پزشک نخبه است.

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا