اخبار فیلم و سریال

بهاره رهنما با چهره ای جدید در دبی و جلوی برج خلیفه!

به تازگی تیپ جنجالی بهاره رهنما تاثیر گسترده ای داشته است. در ادامه به تصویر بهاره رهنما به همراه افسانا چره آزاد در دبی با نامحرم ما پرداخت می کنیم

عکس منتشر شده از بهاره رهنما با لباس پلنگی در فضای مجازی بسیار مورد توجه قرار گرفته است. می توانید این مقاله را ادامه دهید تصویر تیپ پلنگ بهاره رهنما آن را بررسی کنید.

تماشا کنید: بهاره رهنما با چهره افشانه آزاد در دبی با استایل غیرقانونی

قبل از دیدن تصویر چهره افسانه ای آزاد در کنار بهاره رهنما در دبی از دوستی بهاره رهنما با پیمان قاسم خانی می گوییم. بهاره رهنما درباره دوستی اش با پیمان قاسم خانی می گوید:

دوستی من با پیمان مانند بسیاری از ازدواج های ایران بعد از دو سال به ازدواج منتهی شد و دلایل این ازدواج عاطفی و اجتماعی بود. من او را از 17 سالگی می شناسم و از 19 سالگی به طور رسمی با او هستم.

تیپ پلنگ بهاره رهنما

همسر سابق او پیمان قاسم خانی نویسنده مشهور سینما است. او و پیمان قاسم خانی دختری به نام پریا قاسم خانی دارند که تجربه حضور در تئاتر پنجره و فیلم دایره زندگی را نیز دارد. دوست پسر سابق او نیز کشاورز بود.

تیپ جدید بهاره رهنما

بهاره رهنما بازیگر سینما و تلویزیون ایران متولد ۱۹ آذر ۱۳۵۲ در شهر اراک است. وی دارای مدرک لیسانس ادبیات نمایشی و فوق لیسانس حقوق قضایی از دانشگاه آزاد می باشد. پدرش جلال و مادرش پروین قائم مگی بازیگر است.

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  زمان پخش سریال اگه خیلی دوست داشته باشی - Ya çok seversen 【ساعت تکرار + داستان】

بهاره رهنما در گفت وگویی درباره رابطه و ازدواجش با پیمان قاسم خانی گفت:

بدون شک بزرگ ترین اتفاق زندگی من، آشنایی با عهدنامه قاسم خانی بود. من او را سالهاست می شناسم. در سال 1370 با هم آشنا شدیم.

تماشا کنید: بهاره رهنما با چهره افشانه آزاد در دبی با استایل غیرقانونی
تماشا کنید: بهاره رهنما با چهره افشانه آزاد در دبی با استایل غیرقانونی

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا