انتخاب سردبیر

بریکینگ بد: فیلم Breaking Bad به زودی منتشر خواهد شد

“آن‌ها به بهترین شکل ساخته شدن این فیلم را مخفی نگه داشتند”

Breaking Bad Movie

بازیگر سریال «بهتر است با سال تماس بگیرید» (Better Call Saul) و بریکینگ بد، باب ادنکیرک تایید کرد که فیلم سینمایی بریکینگ بد مرحله فیلمبرداری را هم به طور کامل پشت سر گذاشته است.

به تازگی و در مصاحبه هالیوود ریپورتر با آقای «باب ادنکیرک» (Bob Odenkirk) او گفت: “من نمی‌دونم مردم چقدر از این ماجرا باخبر هستند، من باورم نمی‌شه که شما نمی‌دونستید فیلمبرداری این فیلم به پایان رسیده. اونا فیلمبرداری رو تموم کردن، می‌دونید منظورم چیه؟ چطور هنوز این موضوع مخفی باقی مونده؟ اونا به بهترین شکل ساخته شدن این فیلم را مخفی نگه داشتند”

ادنکیرک اضافه کرد که نمی‌تواند برای تماشای این فیلم بعد از ساخته شدنش صبر کند، فیلم بریکینگ بد ابتدا در سال ۲۰۲۰ در شبکه‌ی Netflix رونمایی می‌شود و بعد از مدتی آماده‌ی اکران در سینماهای سرار جهان خواهد شد.

Better call saul

ادنکیرک همچنین خبرهای جدیدی از فصل ۵ سریال Better Call Saul داد که البته هنوز تاریخ انتشار مشخصی ندارد او گفت: “روند ساخته شدن سریال تابحال به صورت آهسته انجام می‌شد، ولی این روند تغییر کرده و در حال حاضر سرعت گرفته است این روند درمورد بریکینگ بد هم اتفاق افتاده، این ساختن پایه‌های محکم برای سریال یا فیلم مثل بالا رفتن در ترن هوایی است زمان رسیدن تا به بالاترین نقطه کند است اما بعد از آن ناگهان سرعت می‌گیرد به حدی که نگه داشتن آن هم سخت می‌شود، این دقیقا جایی است که سریال Better Call Saul قرار دارد و به سرعت مراحل تولید را طی می‌کند”


بیشتر بخوانید

امتیاز کاربران: ۵ ( ۱ رای)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا