اخبار فیلم و سریال

علت واقعی مرگ عسل بدیعی فاش شد + استوری دردناک رضا داوودنژاد

به تازگی تولد مرحومه عسل بدیعی بوده است که شوهر خواهر او، رضا داوودنژاد استوری در این باره در اینستاگرام منتشر کرده است. استوری رضا داوود نژاد درباره عسل بدیعی با واکنش کاربران روبه‌رو شده است و دردناک به شمار میرود. در ادامه میتوانید استوری رضا داوود نژاد برای عسل بدیعی را ببینید.

استوری رضا داوود نژاد برای تولد عسل بدیعی

عسل بدیعی متولد 19 اردیبهشت 1356 – 12 فروردین 1392 بازیگر ایرانی بود. او در سن 35 سالگی درگذشت و پس از مرگش هفت عضو از بدنش اهدا شد. اخیراً رضا داوودنژاد که همسر غزل بدیعی خواهر عسل بدیعی است، مطلبی احساسی و غم انگیز برای خواهر همسرش منتشر کرد. استوری داوودنژاد برای عسل بدیعی را در ادامه مشاهده کنید:

استوری رضا داوود نژاد برای عسل بدیعی
عسل بدیعی در استوری رضا داوود نژاد

غم رضا داوودنژاد در استوری اینستاگرامش درباره عسل بدیعی

عسل بدیعی کار خود را با فیلم بودن یا نبودن آغاز کرد و بعدها برای بازی در فیلم دست های آلوده نامزد دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن از جشنواره فیلم فجر شد. بدیعی از ازدواج با فریبرز عرب نیا بازیگر صاحب یک پسر شد.

وی در تاریخ 11 فروردین 1392 به کما رفت و پس از انتقال به بیمارستان لقمان در 12 فروردین 1392 دچار مرگ مغزی شد و در گزارش های اولیه خبرگزاری ها علت مرگ را مسمومیت شدید دارویی، ایست قلبی و مشکلات تنفسی اعلام کردند.

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  همسر جواد عزتی پس از مدت ها دیده شد؛ استایل متفاوت مه لقا باقری

رضا داوود نژاد، همسر خواهر عسل بدیعی، در مواجهه با این خبر، مسمومیت با دارو را شایعه دانست و مشکلات قلبی ناشی از تنگی نفس و در نهایت مرگ مغزی را علت مرگ اعلام کرد. او حالا با گذشت هشت سال از این حادثه، علت مرگ عسل بدیعی را فاش کرد. داوودنژاد مرگ وی را در یک برنامه تلویزیونی، قصور پزشکی توصیف کرد که در تمام اسناد ثابت شده است.َ

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا