اخبار فیلم و سریال

تصویر منتشر شده از همسر دوم ایرج قادری تعجب مخاطبان را برانگیخت

پس از گذشت سالها از فوت ایرج قادری، حالا خبری از او دست به دست میشود که راجع به همسر دوم ایرج قادری است. تصویری از همسر دوم ایرج قادری منتشر شده است که جنجالهای زیادی به پا کرد. در ادامه با ما همراه باشید تا تصویر دیده نشده همسر دوم ایرج قادری را ببینید.

عکس کمیاب از همسر دوم ایرج قادری

قادری فعالیت سینمایی خود را از سال 1334 با بازی در فیلم چهار راه حوادث به کارگردانی ساموئل خاچیکیان آغاز کرد و در سال 1341 شرکت سینمایی پانوراما را تاسیس کرد. او که اغلب به عنوان یکی از فیلمسازان سینمای پیش از انقلاب شناخته می شود، در دوران پس از انقلاب نیز با ساخت «تاراج» به فعالیت خود ادامه داد. او پس از این فیلم تا اوایل دهه 70 فیلمی نساخت و با درام جنایی «می‌خواهم زنده بمانم»  فیلمنامه‌ از رسول صدر عاملی و بر اساس داستان زندگی پدرام تجریشی، دوباره کار خود را آغاز کرد.

متن توبه نامه ایرج قادری:

«بدینوسیله به اطلاع ملت شریف میرساند نظر به اینکه در دوران 21 سال فعالیت سینمائی خود قبل از انقلاب اسلامی در ساختن تعدادی از فیلمهایم در رابطه با درگیریهای شدید مالی حاکی از فیلمسازی شخصی و دربدری بمدت 14 سال و برخوردهای جنون آمیز در مقابل طلبکارها و در نتیجه گرفتار شدن در چنگ نزول خواران و فشار بیش از حد و بالاخره چهارچوب های قراردادی بی معنی و سلیقه و خواستهای تحمیلی تهیه و دستگاه در جو حاکم ناچارد ر مسری غلط قرار گرفته بودم لذا اکنون با توبه بدرگاه خداوند متعال و همچنین تشکر از تک تک مردم و تشکر از بخشش و گذشت هموطنان عزیز و پر مهر به امید خدای بخشنده و متعال آمادگی خود را در راه خدمت به اسلام و ملت مسلمان ایران در جوی سالم اعلام میکنم.»

عکس همسر دوم ایرج قادری

در ادامه میتوانید تصویری از همسر دوم ایرج قادری که خبرساز شده است، ببینید:

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  دواین جانسون در نقش کریتوس خدای جنگ (+ جزئیات)
عکس منتشر نشده از همسر دوم ایرج قدری
عکس همسر دوم ایرج قادری

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا