اخبار فیلم و سریال

تصویری از سعید امیرسلیمانی در بستر بیماری به همراه دخترش کمند امیرسلیمانی

به تازگی عکسی از چهره بیمار سعید امیرسلیمانی در کنار دخترش از رسانه های مجازی فارسی پخش شده است.  عکس کمند امیرسلیمانی و پدرش خاطرنشان می کند که وضعیت وی بسیار وخیم و نگران کننده است. در ادامه با ما همراه باشید تا عکس مذکور را ببینید.

عکسی از کمند امیرسلیمانی در کنار پدر بیمارش

سید عباس عظیمی درباره آخرین وضعیت سعید امیر سلیمانی این مجری پیشکسوت تلویزیون و سینما گفت:

«با استاد امیر سلیمانی تلفنی صحبت کردم، ایشان به دلیل مشکل قلبی در بیمارستان هستند، حال عمومیشان خوب است و تعویض باطری قلب ایشان با موفقیت انجام شده است.»

وی در ادامه افزود:

«به گفته استاد امیر سلیمانی فردا به دلیل انسداد یکی از رگ ها باید آنژیوگرافی در بیمارستان عرفان سعادت آباد تهران انجام شود.»

مدیر کل موسسه هنرمندان پیشکسوت از هنردوستان کشورمان خواست برای شفای کامل استاد دعا کنند. در ادامه میتوانید عکس کمند امیرسلیمانی در کنار پدرش را تماشا کنید:

عکسی از کمند امیرسلیمانی در کنار پدر بیمارش
عکسی از چهره بیمار سعید امیرسلیمانی در کنار دخترش

عکسی از چهره بیمار سعید امیرسلیمانی در کنار دخترش

سعید امیر سلیمانی با بازی در فیلم های لب خط (1399)، هزارپا (1396)، سوفی و ​​دیوانه (1395)، آشوب (1394)، فوتبالیست ها (1379)، جنگجوی پیروز (1377)، کمیته مجازات (1377)، مهریه بی بی (1373) ، لبه تیغ (1371)، آبادانی ها (1371)، دلشدگان (1370)، دندان طلا (1370) و… شناخته میشود.

سعید امیر سلیمانی همچنین در مجموعه کلبه عمو پورنگ از احمد درویشعلی پور، با خانمان از برزو نیک نژاد، ملکاوان از احمد معظمی، دوقلوها از جمشید ترک نژاد، خانواده از دکتر ماهان علی محمد قاسمی، معمای شاه از محمدرضا ورزی، تبریز در مه از محمدرضا ورزی به ایفای نقش پرداخت.

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  ویدئو: تمرین قوی روناک یونسی در خارج از کشور

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا