اخبار فیلم و سریال

ببینید: عکسی از جشن تولد مجلل المیرا شریفی مقدم

به تازگی عکسی از جشن تولد مجلل المیرا شریفی مقدم در رسانه های مجازی فارسی منتشر شده است که عوارض زیادی برای این مجری محبوب داشته است.

اخیرا عکس لو رفته از جشن تولد المیرا شریفی مقدم به صورت آنلاین منتشر شده است. شاید عکس حاشیه دار تولد المیرا شریفی مقدم سروصدای زیادی در رسانه ها ایجاد کرده است.

عکسی از جشن تولد مجلل المیرا شریفی مقدم

عکس های تولد اخیر. المیرا شریفی مقدم در رسانه ها منتشر شده است که با او دو فرزند نیز همراه است که برخی کاربران می گویند فرزندان او هستند. المیرا شریفی مقدم گوینده خبر شبکه خبر در 27 خرداد 1360 در تبریز متولد شد اما در تهران بزرگ شد و از سال 1358 وارد شبکه خبر شد.

داوود عابدی گزارشگر محبوب این شبکه که بیشتر مخاطبان او را با گزارشگری در برنامه دوربین خبرساز به یاد دارند، در اول تیرماه 1354 در محله مجیدیه تهران به دنیا آمد. عابدی کار خود را از سال 1354 در رادیو «مجله بامدادی» آغاز کرد و در سال 1357 درست پس از تأسیس شبکه خبر وارد این شبکه شد.

عکس حاشیه دار تولد المیرا شریفی مقدم

عکس لو رفته از جشن تولد المیرا شریفی مقدم

تصویر فول فریم تولد المیرا شریفی مقدم را در ادامه مشاهده می کنید:

عکسی از جشن تولد مجلل المیرا شریفی مقدم
عکس لو رفته از جشن تولد المیرا شریفی مقدم

المیرا شریفی مقدم مجری و مجری معروف شبکه خبر در ۲۷ خرداد ۱۳۷۷ در تبریز به دنیا آمد. وی با داوود عابدی ازدواج کرده و متاهل است که حاصل این ازدواج دو فرزند است.

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  جشن تولد هدیه تهرانی در بهشت

المیرا شریفی مقدم او لیسانس میکروبیولوژی دارد. در قسمت بعدی ویدیویی جالب از شوخی عاشقانه المیرا شریفی مقدم مجری خبر با همسرش قرار داده ایم.

بیشتر بخوانید:

برای خواندن اخبار مربوط به چهره ها بر اساس دسته بندی اخبار سلبریتی ها و اخبار هنرمندان ترکیه ببینید نظرتون رو در مورد این خبر حتما کامنت کنید.

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا