اخبار فیلم و سریال

بازیگران جدید فصل دوم سریال خانواده اژدها

زمانی که HBO اضافه شدن چهار بازیگر جدید را اعلام کند، چهره‌های جدیدی به وستروس خواهند آمد. فصل دوم سریال خانواده اژدها (خانه اژدها) اعلام کرده است. از جمله این بازیگران می توان به قدرت های جدید در خانواده های های تاور و استرانگ اشاره کرد. گیل رنکین در نقش آلیس ریورز، یک درمانگر معروف که در هرنهال زندگی می کند، بازی خواهد کرد. در رمان آتش و خون جرج آر آر مارتین، که مجموعه خانه اژدها بر اساس آن ساخته شده است، آلیس جادوگری است که قدرت آینده نگری دارد و تبدیل به یک چهره اصلی در جبهه تارگرین سبز می شود. رنکین پیش از این در فیلم‌های Glow از Netflix، Perry Mason از HBO و The Greatest Showman بازی کرده بود.

بازیگران جدید فصل دوم سریال خانواده اژدها 5

سایمون راسل بیل همچنین نقش سر سیمون استرانگ، مترجم هرنهال و عموی لرد لاریس استرانگ را بازی می‌کند که در سری اول متیو نیدهام نقش او را بازی می‌کرد. سال گذشته، بیل جایزه بهترین بازیگر مرد تونی را برای بازی در سه گانه لیمن دریافت کرد و در حال حاضر دو جایزه بفتا و سه جایزه الیور را در کارنامه خود دارد.

فردی فاکس همچنین نقش سر گوین استرانگ، پسر اتو هایتاور، برادر ملکه آلیسنت هایتاور و عموی فرزندانش، کینگ ایگان، ملکه هلنا و شاهزاده اموند را بازی می کند. فاکس سابقه بازیگری در سریال Apple TV Plus Slow Horses و سریال بریتانیایی Year of the Rabbit, Cucumber and Musana را دارد.

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  ازجان دنیز بازیگر و خواننده ترکیه ای با ثمر دادگر ازدواج کرد + تصاویر

ابوباکار سلیم همچنین نقش آلن از هال، ملوان ناوگان Velarion در جبهه استپی استونی را بازی می کند. سلیم قبلا یکی از نقش‌های اصلی سریال HBO Max Raised by Wolves را بازی کرده بود و همچنین صداپیشگی شخصیت Beak را در بازی ویدیویی Assassin’s Creed: Origins بر عهده داشت.

بازیگران جدید فصل دوم سریال خانواده اژدها
بازیگران جدید فصل دوم سریال خانواده اژدها 6

فصل دوم سریال خانواده اژدها دارای 8 قسمت است که دو قسمت کمتر از فصل اول است. مارتین به همراه جیمز کاندال، مجری برنامه، خالق و تهیه کننده اجرایی است. سارا هس، آلن تیلور، ملیسا برنشتاین، کوین دی لا نویه، لونی پریستر، وینس گریدیس نیز تهیه کنندگان اجرایی فصل دوم خانواده اژدها هستند. با توجه به تاریخ انتشار فصل دوم سریال خانواده اژدها، به نظر می رسد بتوانیم اولین پخش فصل دوم این سریال را در اواسط سال 2024 شاهد باشیم.

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا