اخبار فیلم و سریال

اولین پست عاشقانه هانده آرچل و هاکان سابانچی | پایانی بر تمام شایعات

در این خبر به مشاهدهٔ عکس و ویدیویی از دو نفر به نام هانده اِرچِل (Hande Erçel) و حکان سابانچی (Hakan Sabancı) در کنسرت گروه موسیقی Coldplay اشاره شده است. این دو با هم در کنسرت شرکت کرده بودند و عکس‌هایی از آن‌ها در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است. همچنین، دوست نزدیک هانده اِرچِل نیز در کنسرت حضور داشته و تصویری از تلفن هانده را به اشتراک گذاشته است که جزئیات دیواری آن برای بسیاری از مردم جالب بوده است. هانده اِرچِل و حکان صَبانْجی در لیست عاشقان معروف و زیادی هستند که برای آن‌ها خبر‌های مختلفی منتشر می‌شود و همیشه در فضای رسانه‌های اجتماعی مورد توجه قرار می‌گیرند.

پست اینستاگرامی هانده ارچل

یکی از جزئیات قابل توجه و قابل صحبت در مورد این رابطه این است که هاکان سابانجی نمی خواهد همیشه دیده شود و شما می دانید نگرش واضح او در این زمینه …

پست اینستاگرامی هانده ارچل

به عبارت دیگر، اگرچه این زوج در موقعیت‌های خاصی با هم ظاهر می‌شوند و با هم ژست می‌گیرند، اما به طور کلی به ما منعکس می‌شود که هاکان سابانجی از این وضعیت چندان راضی نیست.

در واقع، اگر به خاطر داشته باشید، در حالی که همه منتظر بودند تا آنها در عروسی ادا ایچه با هم عکس به اشتراک بگذارند، عکس هایی که هانده ارچل هاکان سابانجی را از کادر خارج کرده بود مورد بحث و واکنش قرار گرفت.

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  زمان پخش سریال عروسکی جزیره جادویی پیکولو در فیلیمو【ساعت تکرار + داستان】

پست اینستاگرامی هانده ارچل

در حالی که هاکان سابانجی لحظات رقصیدن هانده ارچل را پخش می کرد، بازیگر معروف این قاب را که معشوقش را در آغوش گرفته بود را با فالوورهایش به اشتراک گذاشت.

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا