اخبار سینما

اولین مکان فیلمبرداری جیمزباند 25 مشخص شد

james bond 25 movie

در جدیدترین اخبار روز سینما یکی از مکان های فیلمبرداری فیلم جیمزباند 25 مشخص شد . جدیدترین اخبار در مورد این فیلم را در ادامه مطلب بخوانید.


طبق روندی که در ساخت فیلم جیمزباند 25 شاهد آن هستیم کاملا مشخص است که سازندگان به دنبال یک سرگرمی نیستن و دوست دارن محبوبیت و گیشه فروش فیلم روند فوق العادهای را طی کند.

وقتی در شهریور ماه اعلام شد که کارگردان فصل اول سریال True detective ( کارگاه واقعی ) ساخت فیلم جیمزباند 25 را برعهده دارد. همه هواداران ژانر اکشن خوشحال شدند نه به خاطر دیدن یک فیلم اکشن بلکه به خاطر دیدن یک شاهکار دیگر از کری فوکوناگ که در همه حالتی از وی برمیاید و با بازنویسی فیلمنامه این فیلم توسط اسکات زد برنس، نویسنده فیلم The Bourne Ultimatum (اولتیماتوم بورن)، که نسخه اصلی آن توسط نیل پرویس و رابرت وید، نویسندگان با سابقه مجموعه جیمز باند، نوشته شده بود نوید ورود تم رازآلود را به فیلم جیمزباند 25 را میدهد.

در جدیدترین اخباری که منتشر شده است خبر از ساخت یک صحنه اکشن دیگر در کشور ایتالیا برای مجموعه جیمزباند داده شد. که اتفاق جدیدی به حساب نمیاید و در چند قسمت قبلی این مجموعه 25 قسمتی شاهد اینگونه صحنه ها بوده ایم و این بار این اتفاق در شهر مترا در جنوب کشور ایتالیا فیلمبرداری میشود. این شهر در ناحیه باسیلیکاتا واقع شده و بیش از ۶۰ هزار نفر جمعیت دارد.

rami malek

دنیل کریگ که چهره ی نام آشنا شخصیت 007 در 5 سری آخر این مجموعه میباشد دوباره باز خواهد گشت .و در آخرین اخبار مرتبط با فیلم شاهد شایعاتی در مورد بازی رامی مالک برای بازی در نقش منفی این فیلم بوده بودیم که هنوز کاملا تایید نشده است.

در هر صورت تاریخ اکران این فیلم ۸ آوریل ۲۰۲۰ (۲۰ فروردین ۱۳۹۹)  میباشد.

بیشتر بخوانید :

امتیاز کاربران: 5 ( 1 رای)
برچسب ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × یک =

دکمه بازگشت به بالا