اخبار فیلم و سریال

اولین تیزر رسمی سریال اقتباسی Twisted Metal منتشر شد

آیا هری استایلز در جشنواره فیلم ونیز به کریس پاین تف کرد؟ یکی از نمایندگان پاین به این حواشی واکنش نشان داد و وقوع این اتفاق را تکذیب کرد و چنین ادعاهایی را «داستان های مضحک» خواند. پس از اکران جهانی فیلم. نگران نباش عزیزم (نگران نباش عزیزم 2022) به کارگردانی «اولیویا وایلد» بحث های شدیدی را در شبکه های اجتماعی به راه انداخت و ویدیویی منتشر شد که در آن هری استایلز در حال تف کردن روی کریس پاین ظاهر شد. می توانید این فیلم را از اینجا نگاه کن این ویدیو بیش از 1.4 میلیون بار دیده شده است.

نماینده کریس پاین در بیانیه ای گفت: “این یک داستان مضحک، ساختگی کامل و نتیجه یک توهم اینترنتی عجیب و غریب است که امکان حدس و گمان های احمقانه را فراهم کرده است. کاملاً واضح است که هری استایلز به کریس پاین تف نکرده است. چیزی وجود ندارد. بیش از احترام بین این دو مرد، و هر ادعایی بر خلاف آن، تلاشی آشکار برای ایجاد حاشیه هایی است که اصلا وجود ندارد.»

یک منبع نزدیک به جشنواره فیلم ونیز مدعی شد که هیچ تنشی بین پاین و استایلز در جریان نمایش فیلم وجود نداشت و هیچکس چنین اتفاقی را در جریان این رویداد گزارش نکرد.

در این جشنواره شایعات زیادی در مورد این فیلم مطرح شده است. ادعا می شود که وایلد و فلورانس پوگ بازیگر با هم در جشنواره عکس نگرفتند و در حین تشویق فیلم به یکدیگر نگاه نکردند و شایعات جدایی آن دو را به راه انداخت.

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  ادعای بزرگ کریستوفر نولان ؛ تجربه فیزیکی انفجار اتمی

وقتی از وایلد خواسته شد که این شایعات را روشن کند، گفت: “فلورانس بسیار توانا است، ما بسیار سپاسگزاریم که علیرغم اینکه در پروژه حضور داشت، توانست این کار را انجام دهد.Dune: Part Two 2023) قرار بود در مراسم فرش قرمز شرکت کند. من به عنوان کارگردان می دانم که چند روز نبودن یک بازیگر سر صحنه فیلمبرداری چقدر آزاردهنده است، بنابراین از دنی ویلنوو کارگردان این فیلم تشکر می کنم. امشب بازی خوب فلورانس پوگ را جشن می گیریم. نمی توانم به شما بگویم که چقدر افتخار می کنم که او بازیگر اصلی فیلم من است. او فوق العاده است.» وایلد همه این شایعات را بی اساس خواند و آنها را رد کرد.

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا