اخبار فیلم و سریال

اولین تریلر رسمی قسمت سوم مجموعه فیلم The Equalizer منتشر شد.

قسمت اول فصل چهارم سریال دی سی گشت عذاب (گشت عذاب) از 8 دسامبر در “HBO Max” پخش خواهد شد. همراه با این خبر، تریلر جدیدی از این فصل منتشر شده است که به شدت مرگبار و پر از موجودات کوچک خواننده است.

دو قسمت اول این فصل در تاریخ 8 دسامبر از شبکه HBO Max پخش خواهد شد و پس از این دو قسمت، پخش سریال به صورت هفتگی ادامه خواهد داشت و این فصل تا 5 ژانویه 2023 ادامه خواهد داشت؛ پس از این سریال، یک وقفه در میانه فصل گرفته می شود و ادامه این فصل در سال 2023 پخش می شود که هنوز تاریخ مشخصی برای آن اعلام نشده است.

Doom Patrol داستان گروهی از افراد را روایت می کند که پس از تجربه یک تصادف وحشتناک، توانایی های فوق بشری دارند، اما در عوض همه آنها از هم ریخته می شوند. Doom Patrol گروهی از افراد عجیب و غریب با توانایی های مافوق بشری هستند که برای مراقبت از دنیایی که هیچ ربطی به آنها ندارد مبارزه می کنند.

در این فصل جدید، این گروه سفری غیرمنتظره به آینده را آغاز خواهند کرد، جایی که غافلگیری ناخوشایندی خواهند دید. آنها در این سفر با خطر مرگباری روبرو هستند و باید یک بار برای همیشه تصمیم بگیرند که چه چیزی برایشان مهمتر است: خوشبختی خودشان یا سرنوشت چاهان؟

این سریال یکی از سرگرم کننده ترین سریال هایی است که در حال پخش است; سریال های ابرقهرمانی همیشه در حین پخش مورد بحث و انتقادهای زیادی قرار می گیرند و این سریال تقریبا از بیشتر این انتقادات بیرون آمده است. اطلاعات بیشتری در مورد این فصل و اتفاقاتی که در آن رخ خواهد داد به بیرون درز نکرده است و به نظر می رسد چاره ای جز صبر نداریم.

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  سریال جدید سروش صحت «مگه تموم عمر چند تا بهاره» + خلاصه داستان

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا