اخبار فیلم و سریال

امکان انجام فصل دوم سریال آتش و بد/همکاری با مجتبی راعی تجربه بسیار خوبی بود.

حسن نجاریان تهیه کننده سریال آتش و بد در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی تایم سیتی درباره انتخاب موضوع داستان برای این سریال گفت: در واقع موضوع سریال بود که به ذهنم رسید و انجام دادم. نه او آن را دنبال کرد.

وی ادامه داد: تهیه کننده اصلی نمایش فرد دیگری بود که در ابتدای نمایش انصراف داد و آقای راعی به من پیشنهاد داد که تهیه کنندگی این نمایش را بر عهده بگیرم و با توجه به اینکه نمایش های تاریخی زیادی انجام داده بودم با حضور در آن موافقت کردم. در این پروژه

نجاریان در ادامه به تغییر نام سریال از جشنواره سر برون به آتش و آتش اشاره کرد و گفت: جشن سر برون رسم ایلیاتی بود که هر گاه بافت فرش نفیس تمام می شد جشنی تهیه می کردند و فرش را از فرش می بریدند. نام سریال را بر اساس این مراسم انتخاب کرده بودیم، اما مسئولان تلویزیون احساس کردند که ممکن است نام سر برون در عید تند به نظر برسد و با چیز دیگری همراه شود، بنابراین فکر کردند بهتر است نام را تغییر دهند. البته ما به دنبال راه هایی بودیم که این کار را نکنیم، اما در نهایت مجبور شدیم.

تهیه کننده سریال آتش و بد درباره نحوه انتخاب بازیگران این سریال نیز گفت: مجموعه بازیگران را به اتفاق آقای راعی انتخاب کردیم و با مشورت و همفکری به سراغ این بازیگران رفتیم.

نجاریان درباره همکاری با مجتبی راعی نیز گفت: ایشان فردی شریف و دانا هستند و همکاری با ایشان بسیار خوب بود، مشتاقم دوباره با آقای راعی همکاری کنم.

انتهای پیام/

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  تریلر جدید فیلم اوپنهایمر، جدیدترین فیلم نولان را اینجا مشاهده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا