اخبار فیلم و سریال

سلبریتی های هالیوودی که مخالف فتوشاپ هستند

اگرچه فتوشاپ ابزار مفیدی است، اما وقتی صحبت از هالیوود و رسانه ها به میان می آید، می تواند به سلاحی مخرب تبدیل شود. اول، تصاویر فتوشاپ شده استانداردهای غیر واقعی زیبایی را ایجاد می کنند که می تواند تأثیر منفی بر دیدگاه مردم بر بدن خود بگذارد. در واقع افکار و احساساتی که یک فرد در مورد ظاهر خود دارد به احساساتی منفی تبدیل میشود. همچنین این تصور را ایجاد می کند که برخی افراد نقص جسمانی دارند، در حالی که در واقع ندارند. به همین دلیل است که برخی از سلبریتی های هالیوود از استفاده بیش از حد از فتوشاپ انتقاد می کنند.

لیدی گاگا

lady gaga

در سال 2013، لیدی گاگا به طور علنی از تصویرش بر روی جلد یک مجله که به شدت فتوشاپ شده بود، انتقاد کرد. او در این باره گفت: «در آن عکس پوستم خیلی بی عیب به نظر می رسید و موهایم خیلی نرم بود. اما صبح که از خواب بیدار می شوم اینطور نیستم. من اصلا اینطور نیستم.» او همچنین گفت که نسل جوان باید در مقابل کسانی که به آنها احساس عدم جذابیت می دهند بایستند.

دمی لواتو

1683218439 970 افراد مشهور هالیوود که از فتوشاپ کردن تصاویر خود متنفرند

در مصاحبه ای در سال 2015، دمی لواتو در مورد مبارزات خود با تصویر بدنش و اینکه چگونه سرانجام همه بدن خود را دوست داشت صحبت کرد. وی در این باره گفت: «خیلی وقت ها ناراحت می شوم چون افراد بدون اجازه من بدنم را فتوشاپ می کنند و تبدیل به چیزی می شود که دیگر شبیه بدن من نیست.»

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  اولین تریلر رسمی فیلم Next Goal Wins منتشر شد

او همچنین گفت: «بعد از اینکه سخت روی روح و جسمم کار کردم، یاد گرفتم که می توانی به جایی برسی که بدنی را که در آن هستی دوست داشته باشی.»

زندایا

1683218439 476 افراد مشهور هالیوود که از فتوشاپ کردن تصاویر خود متنفرند

زندایا نمی ترسد که حرفش را بزند و وقتی که احساس می کند لازم است، انتقادش را می کند. در سال 2015 زندایا متوجه شد که عکس هایی که از او برای یک مجله گرفته شده، دستکاری شده است.

او گفت: «امروز عکس جدیدی از من منتشر شد و وقتی فهمیدم کمر و لگنم به عنوان یک دختر 19 ساله دستکاری شده کاملا شوکه شدم. اینها چیزهایی است که باعث می شود خانم ها روی نظر دیگران در مورد خودشان سرمایه گذاری کنند و آرمان‌های غیرواقعی زیبایی را که وجود دارد خلق شود. هر کسی که مرا می‌شناسد می‌داند که من طرفدار صداقت و عشق خالص هستم.»

امیلی راتایکوفسکی

1683218439 147 افراد مشهور هالیوود که از فتوشاپ کردن تصاویر خود متنفرند

پس از اینکه مجله ای قسمت هایی از بدن او را فتوشاپ کرد، امیلی راتایکوفسکی تصمیم گرفت نارضایتی خود را نشان داده و به دنیا بگوید که این تصویر بدن واقعی او نیست.

او در مصاحبه ای در این باره گفت: «هرکسی به نوعی زیباست، همه ما در مورد چیزهایی که ما را از یک ایده آل و استاندارد زیبایی متمایز می کند، ناامنی های روانی داریم، من هم مانند بسیاری از ما هر روز سعی می کنم بر این ناامنی های روانی غلبه کنم. زمانی که دیدم لب‌ها و سینه‌هایم روی جلد این مجله فتوشاپ شده است ناامید شدم.»

کیت وینسلت

1683218439 643 افراد مشهور هالیوود که از فتوشاپ کردن تصاویر خود متنفرند

کیت وینسلت هنگام بازی در سریال پرطرفدار خود Mare of Easttown از هیچ فیلتر یا دستکاری دیجیتالی برای تغییر بدن خود استفاده نکرد. او می‌گوید: «من حدس می‌زنم به همین دلیل است که مردم احساس می‌کنند تا این حد با این شخصیت مرتبط هستند، زیرا به وضوح فیلتری وجود ندارد. او زنی با شخصیت سالم و بدن و چهره ای متناسب با سن، زندگی و تجربیات گذشته اش بود.»

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  فصل دوم سریال Wednesday از نتفلیکس پخش خواهد شد/تریلر

اشلی بنسون و ترویان بلیزاریو

1683218439 39 افراد مشهور هالیوود که از فتوشاپ کردن تصاویر خود متنفرند

اشلی بنسون و ترویان بلیزاریو، ستاره‌های Pretty Little Liars از دیدن پوستر جدیدی که برای نمایششان منتشر شد، ناامید شدند. بنسون گفت: «من آن عکس را در جایی دیدم. امیدوارم پوستر فیلم نباشد. چهره ما در آن مربوط به 4 سال پیش است و همه ما مسخره ایم. خیلی فتوشاپ شده همه ما نقص داریم. هیچکس اینطوری نیست. اصلا جذاب نیست.»

ترویان بلیزاریو، همبازی او، اظهارات بنسون را تأیید کرد: «نمی‌توانستم بیشتر از این با او موافق باشم. آیا ما زنان به اندازه کافی جذاب نیستیم؟ چرا ما نمی توانیم مثل خودمان باشیم؟»

جمیله جمیل

1683218439 916 افراد مشهور هالیوود که از فتوشاپ کردن تصاویر خود متنفرند

جمیله جمیل یکی از صریح ترین چهره های هالیوود در مورد استانداردهای زیبایی ناسالم است. بسیاری از مجلات بدن او را لاغرتر و صورت او را در عکس ها سفیدتر کرده اند. جمیل در این باره گفت: “در بسیاری از مجلات و تبلیغاتی که برای آنها عکس گرفته ام، ظاهرم را سفید کرده اند. این موضوع مرا ناراحت می کند. از نظر فرهنگی من را آزار می دهد.آن ها بینی ام را طوری تغییر می دهند که مثل بینی سفیدپوست ها باشد و رنگ پوستم را هم روشن تر می کنند تا شاید برای مخاطب سفیدپوست قابل قبول تر باشد.”

لی لی راینهارت و کامیلا مندز

1683218440 255 افراد مشهور هالیوود که از فتوشاپ کردن تصاویر خود متنفرند

لی لی راینهارت و کامیل مندز، ستارگان سریال «ریوردیل» (Rivedale) پس از یک جلسه عکاسی برای یک مجله متوجه شدند که کمر آنها بسیار باریکتر از واقعیت است. به همین دلیل راینهارت تصمیم گرفت تصاویر واقعی در کنار تصاویر فتوشاپی خود را منتشر کند.

راینهارت گفت: «من و کامیلا سخت کار کرده ایم تا در بدن خود احساس اعتماد به نفس و راحتی داشته باشیم. بنابراین من نمی توانم مبارزه را متوقف کنم. مبارزه ما تازه شروع شده است. ما قوی، زیبا و توانا هستیم. ما نمی خواهیم پشت فتوشاپ پنهان شویم تا مطابق با استانداردهای زیبایی باشد.»

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  اولین تریلر سوباسا (Captain Tsubasa: Junior Youth Arc) را اینجا تماشا کنید

لوپیتا نیونگو

1683218440 671 افراد مشهور هالیوود که از فتوشاپ کردن تصاویر خود متنفرند

لوپیتا نیونگو پس از اینکه دید در عکس روی جلد مجله اش، قسمت هایی از موهایش برداشته و صاف شده بود، بسیار ناامید شد. او گفت: «هنوز راه درازی برای مبارزه با قضاوت نادرست در مورد پوست و موی زنان سیاه پوست وجود دارد.»

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا