اخبار فیلم و سریال

اخبار جدید Transformers؛ جی آی جو در تبدیل شوندگان حضور دارد؟

مجموعه جی آی جو و تبدیل شوندگان هر دو از پرطرفدارترین فرنچایزها هستند و حالا هواداران با دیدن جی آی جو در Transformers: Rise of the Beasts شوکه شده اند. حضور G.I Joe در تبدیل شوندگان به خبری داغ تبدیل شده است که در ادامه این مطلب می خواهیم به آن بپردازیم.

حضور جی آی جو در فیلم Transformers: Rise of the Beasts

اکنون که Transformers: Rise of the Beasts حضور GI Joe در دنیای سینمایی Transformers را تأیید می کند، همه ما کنجکاو هستیم که ببینیم دو IP نمادین Hasbro چگونه ادغام می شوند. لورنزو دی بوناونتورا، تهیه‌کننده Rise of the Beasts، طی یک مصاحبه اختصاصی با Collider’s Steven Weintraub، در مورد مشارکت جی آی جو با ربات های تبدیل شونده و کراس اوور حماسی که آنها قصد دارند در آینده انجام دهند، صحبت کرد.

حضور جی آی جو در دنیای تبدیل شوندگان

چند سال قبل از اولین فیلم مایکل بی Transformers، Rise of the Beasts سه گانه جدیدی را با محوریت Autobots و متحدان تازه یافته آنها، Maximals، آغاز می کند. درست قبل از پخش تیتراژ، متوجه شدیم که مبارزه Unicron (با صدای کلمن دومینگو) برای نجات جهان توسط تیم دیگری به نام GI Joe از نزدیک زیر نظر گرفته شده است. به نظر می‌رسد که قهرمانان آمریکایی واقعی از اینکه کسی وجود دارد که به آن‌ها کمک می‌کند تا بجنگند هیجان‌زده هستند و می‌خواهند با Autobots متحد شوند.

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  هانده ارچل باری دیگر با ویدیوی تبلیغاتی غوغا کرد

ظهور جی آی جو در دنیای ترنسفرمرز

با این حال، فیلم مشخص نمی‌کند که آیا جی‌آی جو از ترانسفورمرها اطلاعات قبلی دارد یا آنها پس از وقایع پرو در مورد گونه‌های بیگانه پی برده‌اند. به گفته دی بوئناونتورا:

«راستش جوابشو نمی دونم احساس درونی من این است، و ما زیاد در مورد آن صحبت نکرده‌ایم، زیرا، همانطور که قبلاً گفتم، دقیقاً آن را برنامه‌ریزی نکرده‌ایم، اولین باری که Transformers در رادار ظاهر می‌شوند، زمانی است که این نبرد اتفاق می‌افتد.

آنها خیلی خوب هستند، آنها تنها کسانی هستند که واقعاً می دانند که در آنجا چیز دیگری در حال رخ دادن است. بنابراین، من اینطور فکر نمی‌کنم، اما این بدان معنا نیست که آنها در طول مسیر چند مورد را پیدا نکرده‌اند و سعی در کشف آن نکرده‌اند. بنابراین این واقعاً یکی از سؤالات باز است که باید پاسخی برای آن پیدا کنیم.»

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا