اخبار فیلم و سریال

سیاست های جدید نتفلیکس صدای کاربران را درآورد

نتفلیکس یکی از بزرگترین پلتفرم های جهان برای فیلم و سریال است که افراد بسیار زیادی از سرتاسر جهان اشتراک آن را تهیه می کنند. حال این پلتفرم قوانین سختی را اعمال کرده که واکنش های مختلفی را در بر داشته است. در ادامه می توانید راجع به وضعیت محدودیت های جدید نتفلیکس بیشتر بخوانید.

قوانین سختگیرانه نتفلیکس

با توجه به گزارش ورایتی، تعداد اشتراک روزانه نتفلیکس حتی در مقایسه با آغاز همه‌گیری کووید-19، رشد بیشتری داشته است. با این وجود نتفلیکس محدودیت هایی را در نظر گرفته است که برای کاربران رضایت بخش نیست.

محدودیت جدید نتفلیکس چیست؟

افرادی که می خواهند از رمزهای عبور مشترک استفاده کنند باید 8 دلار اضافی برای تبدیل حساب خود به حساب خانوادگی بپردازند. این قانون باعث شد که بسیاری از کاربران اشتراک نتفلیکس را جداگانه خریداری کنند.

شرکت تحقیقاتی Antenna این داده ها را منتشر کرده و ادعا می کند که نتفلیکس بیشترین تعداد ثبت نام روزانه کاربر از ایالات متحده را از ژانویه 2019 تجربه کرده است:

طبق آخرین داده‌های موجود، میانگین اشتراک روزانه نتفلیکس از ۲۵ تا ۲۸ می به ۷۳ هزار نفر رسیده است که ۱۰۲ درصد بیشتر از میانگین ۶۰ روز گذشته است. این آمار رشد بیشتری را در رکورد نسبت به روزهای اول قرنطینه کووی-19 در ایالات متحده در ماه های مارس و آوریل 2020 نشان می دهد.

همچنین آنتنا از نرخ لغو اشتراک نتفلیکس می گوید:

از 23 می، نرخ ثبت نام تا انصراف نسبت به دوره 60 روزه قبل 25.6 درصد افزایش یافته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا