اخبار فیلم و سریال

زندگی عاشقانه درو بریمور پس از هفت سال + ازدواج ونسا هاجنز

به تازگی شایعاتی حول محور قرار گذاشتن درو بریمور فاش شده است که واکنشهای مختلفی را دریافت کرد. گویا درو بریمور قرار است دوباره ازدواج کند که شما میتوانید جزئیات خبر رابطه درو بریمور را در ادامه بخوانید.

ازدواج دوباره درو بریمور بعد از هفت سال

درو بریمور در برنامه گفتگوی اخیر خود با ونسا هاجنز اعتراف کرد که پس از هفت سال تجرد دوباره سر قرار میرود. در این برنامه، هاجنز، 34 ساله، در مورد نامزدی اخیر خود با کول تاکر، بازیکن بیسبال کلرادو راکیز صحبت کرد.

ونسا در مورد رابطه اش با کول در حالی که حلقه الماس نامزدی خود را به نمایش می گذاشت، گفت: «او حواسش به من است.» و در ادامه توضیح داد که در انتخاب مکان برای برگزاری مراسم عروسی خود نقشه دارد.

پس از هفت سال مجردی، درو بریمور در تلاش است دوباره عاشقانه پیدا کند.
درو از ونسا پرسید که آیا کول نظری در مورد عروسی دارد یا خیر، که ونسا پاسخ داد: «او فقط می خواهد با من ازدواج کند و می گوید هر طور که تو بخواهی.»

ونسا و کول در سال 2020 در یک گروه مدیتیشن آنلاین به میزبانی جو جوناس با هم آشنا شدند. کول در فوریه سال جاری پس از بیش از دو سال آشنایی از ونسا خواستگاری کرد.

پس از هفت سال مجردی، درو بریمور در تلاش است دوباره عاشقانه پیدا کند.

ونسا هاجنز پیش از این به مدت هشت سال با آستین باتلر بازیگر در ارتباط بود که در سال 2019 از هم جدا شدند. سپس ونسا از درو در مورد زندگی عاشقانه اش سوال کرد و از او پرسید که آیا به پیام های خصوصی پاسخ می دهد یا خیر. درو پاسخ داد: «هر چند وقت یک بار به یک قرار عاشقانه می روم. اینطور نیست که خیلی تلاش کنم تا کسی را پیدا کنم. من می خواهم درگیر این دنیا باشم و در خانه نمانم. من فکر می کنم چیزی در حال شکل گیری است.«

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  کنایه جفری کاتزنبرگ به جو بایدن درباره تاثیرات پیری

پس از هفت سال مجردی، درو بریمور در تلاش است دوباره عاشقانه پیدا کند.

درو بریمور، که نقش او در فیلم محبوب «ای تی موجود فرازمینی» را از کودکی به یاد می آورند، بازیگر نقش اول بسیاری از فیلم هاست. او مدت ها از بازیگری دور بود اما با برنامه گفتگوی جدیدش بار دیگر توجه ها را به خود جلب کرد. درو پس از جدایی از مشاور هنری ویل کوپلمن به مدت هفت سال مجرد بوده است. این زوج که دختران اولیو 10 ساله و فرانکی 9 ساله دارند، در سال 2016 به ازدواج چهار ساله خود پایان دادند.

<!–

–>

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا