اخبار سینماسینمای خارجی

تاریخ اکران فیلم Kingsman 3

تاریخ اکران فیلم Kingsman 3

وقتی فیلم‌های اکشن سال‌های اخیر سینما رو یک مرور میکنیم همیشه جای خالی فیلم‌های جاسوسی کلاسیک احساس میشود . سری فیلم‌های 007 همیشه این خلاء را به خوبی پر میکرد و بسیار هم در این امر موفق بود از سال 2015 فیلم جدیدی راهی بازار نکرد تا توجه همه به فیلم کینگزمن جلب شود که همان ژانر را دنبال میکرد.
سری فیلم‌های Kingsman(کینگزمن) که اولین قسمت آن در سال 2014 به روی پرده سینما رفت و موفقیت نسبتا خوبی داشت و برخلاف تصورات فروش خوبی را تجربه کرد سبک فیلم‌های 007 را به شکل جدیدی برای سینمادوستان به نمایش گذاشت و کمی طنز به پیکره این سبک تزریق کرد و با اکشن‌های شلوغ تر سعی داشت که جایگاه فیلم‌های 007 را ازان خود کند که متاسفانه در این امر موفق نیود ولی بازهم قسمت جدید آن را میتوان در لیست بهترین فیلم‌های سال 2019 قرار داد.متیو وان که پیش از این سابقه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه فیلم Kingsman: The Secret Service (کینگزمن: سرویس مخفی) و فیلم Kingsman: The Golden Circle (کینگزمن: محفل طلایی) را در کارنامه داشته، برای کارگردانی و نوشتن فیلمنامه قسمت جدید فیلم Kingsman که قراراست در سال 2019 اکران شود نیز باز خواهد گشت. جالب است بدانید که به جز قسمت سوم این مجموعه در سال 2019 قرار است یک اسپین آف به نام Kingsman: The Great Game (کینگزمن: بازی بزرگ) نیز از این فیلم ساخته شود که تصویری از دوره‌های مختلف سازمان کینگزمن را به بیننده نمایش خواهد داد.

[hr height=”30″ style=”default” line=”default” themecolor=”1″]

مطب مرتبط : تاریخ اکران فیلم ترمیناتور ۶

 فیلم Kingsman3

نگاهی به دو قسمت قبل

(این متن ممکن است داستان این فیلم را لو می‌دهد.)

فیلم Kingsman: The Secret Service (کینگزمن: سرویس مخفی) براساس یک داستان مصور به نام سرویس مخفی است که توسط مارک میلار و دیو گیبنز در سال 2012 منتشر شده بود در سال 2014 ساخته شده است. در قسمت اول فیلم شاهد بازی تارون اگرتون در نقش گری اگزی آنوین هستیم که در نقش یک پسر جوان که به تازگی پدر خود را براساس یک حادثه از دست داده است ظاهر میشود . اگزی که به مرگ پدرش مشکوک است و اشزاف زادگان را عامل آن میداند سعی دارد به هر نحوی که شده انتقام پدرش را بگیرد در همین حال با هری هارت ( کالین فیرث ) آشنا میشود و زندگیش به طور کل تغییر میکند. هری که در سازمان مخفی خصوصی به نام کینگزمن عضو میباشد که یک سازمان امنیتی با اهداف و شیوه ی خاص خودش میباشد . اگزی متوجه میشود بر خلاف چیزی که فکر کرده است پدرش عضو این سازمان بوده و در قبال ماموریت خود کشته شده است و همین امر باعث عضویت وآموزش اگزی در این سازمان امنیتی میشود.

قسمت اول جدا از داستان یک اکشن ساده و دلنشین است که به مزاج بیشتر طرفداران سینما سازگار است .شاید به جذابی مجوعه فیلم‌های John wick نباشد ولی با صحنه‌های اکشن شلوغ  و طنز بریتانیایی موجود در فیلم میتوان قسمت اول این مجموعه را نسبتا موفق دانست در حالی که ایرادات بسیاری به آن وارد بود . به هم‌ریختگی موجود در فیلم به حدی در بعضی صحنه ها زیاد میشد که بیننده شک میکند که این فیلم را متیو وان ساخته باشد. وقتی خبر ساخت قسمت دوم این مجموعه به گوش علاقمندان به فیلم‌های اکشن رسید همه این برداشت را داشتند که قسمت دوم با یک فیلمنامه منظم میتواند این مجموعه را نجات دهد و ایرادات قسمت اول   را کاهش دهد ولی متاسفانه اینظور که نشد هیچ، بلکه بعضی جنبه‌‌‌های مثبت فیلم نیز کنار رفت تا شاهد یک اکشن ضعیف با شوخی‌های بی‌مورد باشیم.

 

مطب مرتبط : تاریخ اکران فیلم روزی روزگاری در هالیوود

 

فیلم Kingsman 3

 تاریخ اکران فیلم Kingsman 3 

فیلم Kingsman 3 قرار است در تاریخ  ۸ نوامبر ۲۰۱۹ (۱۷ آبان ۱۳۹۸)  به روی پرده‌های سینما برود.

بیستر بخوانید:

امتیاز کاربران: 3.8 ( 3 رای)
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 1 =

دکمه بازگشت به بالا