مقالات

زمان شروع مسابقات جام ملت‌های آسیا 2019|جدول زمانی بازی‌ها

مسابقات جام ملت‌های آسیا

جام ملت‌های آسیا 2019 هفدهمین دوره این رقابت‌هاست که به میزبانی کشور امارات برگزار خواهد شد و امسال برخلاف سال‌های گذشته بجای 18 تیم این بار با 24 تیم از تاریخ 15 دی ماه آغاز خواهد شد.
در این دوره از رقابت‌ها کشور استرالیا که در فینال 2015 موفق به شکست کره جنوبی شده بود مدافع عنوان قهرمانی است و قهرمان این دوره به عنوان نماینده فوتبال آسیا راهی جام کنفدراسیون‌ها ۲۰۲۱ می‌شود.

گروه بندی بازی‌های آسیایی 2019

گروه A: امارات، تایلند، هند، بحرین

گروه B: استرالیا، سوریه، فلسطین، اردن

گروه C: کره‌جنوبی، چین، قرقیزستان، فیلیپین

گروه D: ایران، عراق، ویتنام، یمن

گروه E: عربستان، قطر، لبنان، کره‌شمالی

گروه F: ژاپن، ازبکستان، عمان، ترکمنستان

جدول کامل برنامه بازی‌های جام ملت‌های آسیا 2019

دور گروهی

۱۵ دی

ساعت ۱۹:۳۰** امارات – بحرین ** ورزشگاه زاید ابوظبی (بازی افتتاحیه)

[hr height=”30″ style=”default” line=”default” themecolor=”1″]

۱۶ دی

ساعت ۱۴:۳۰** استرالیا – اردن ** ورزشگاه هزاع بن زاید

ساعت ۱۷:۰۰** تایلند – هند ** ورزشگاه آل نهیان ابوظبی

ساعت ۱۹:۳۰** سوریه – فلسطین ** ورزشگاه شارجه 

[hr height=”30″ style=”default” line=”default” themecolor=”1″]

۱۷ دی

 ساعت ۱۴:۳۰** چین- قرقیزستان ** ورزشگاه خلیفه بن زاید 

 ساعت ۱۷:۰۰** کره جنوبی – فیلیپین ** ورزشگاه آل مکتوم دبی

ساعت ۲۰:۳۰** ایران- یمن ورزشگاه ** محمد بن زاید ابوظبی

[hr height=”30″ style=”default” line=”default” themecolor=”1″]

۱۸ دی

 ساعت ۱۷:۰۰** عراق – ویتنام ** ورزشگاه زاید ابوظبی

ساعت ۱۹:۳۰** عربستان – کره شمالی ** مکتوم بن راشد دبی

[hr height=”30″ style=”default” line=”default” themecolor=”1″]

۱۹ دی

 ساعت ۱۴:۳۰** ژاپن- ترکمنستان ** ورزشگاه آل نهیان ابوظبی

 ساعت ۱۷:۰۰** ازبکستان- عمان ** ورزشگاه شارجه

ساعت ۱۹:۳۰** قطر – لبنان ** ورزشگاه هزاع بن زاید

[hr height=”30″ style=”default” line=”default” themecolor=”1″]

۲۰ دی

 ساعت ۱۴:۳۰** بحرین – تایلند ** ورزشگاه آل مکتوم دبی

 ساعت ۱۷:۰۰** اردن – سوریه ** ورزشگاه خلیفه بن زاید 

 ساعت ۱۹:۳۰** هند – امارات ** ورزشگاه زاید ابوظبی

[hr height=”30″ style=”default” line=”default” themecolor=”1″]

۲۱ دی

 ساعت ۱۴:۳۰** استرالیا – فلسطین **  ورزشگاه  مکتوم بن راشد

 ساعت ۱۷:۰۰** فیلیپین – چین ** ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی

 ساعت ۱۹:۳۰** قرقیزستان – کره ** جنوبی ورزشگاه هزاع بن زاید 

[hr height=”30″ style=”default” line=”default” themecolor=”1″]

۲۲ دی

 ساعت ۱۵:۳۰** ایران – ویتنام ** ورزشگاه  آل نهیان ابوظبی

 ساعت ۱۷:۰۰** عراق – یمن ** ورزشگاه شارجه

 ساعت ۱۹:۳۰** عربستان- لبنان ** ورزشگاه مکتوم بن راشد دبی

[hr height=”30″ style=”default” line=”default” themecolor=”1″]

۲۳ دی

ساعت ۱۴:۳۰ ** کره شمالی- قطر ** ورزشگاه شیخ خلیفه

 ساعت ۱۷:۰۰** ژاپن- عمان ** ورزشگاه زاید ابوظبی

 ساعت ۱۹:۳۰** ازبکستان- ترکمنستان ** ورزشگاه مکتوم بن راشد دبی

[hr height=”30″ style=”default” line=”default” themecolor=”1″]

۲۴ دی

 ساعت ۱۹:۳۰** امارات- تایلند ** ورزشگاه  هزاع بن زاید 

 ساعت ۱۹:۳۰** هند- بحرین ** ورزشگاه  شارجه

[hr height=”30″ style=”default” line=”default” themecolor=”1″]

۲۵ دی

 ساعت ۱۹:۳۰** استرالیا- سوریه ** ورزشگاه  خلیفه بن زاید 

 ساعت ۱۹:۳۰** فلسطین – اردن ** ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی

[hr height=”30″ style=”default” line=”default” themecolor=”1″]

۲۶ دی

 ساعت ۱۷:۰۰** کره جنوبی- چین ** ورزشگاه  آل نهیان ابوظبی

 ساعت ۱۷:۰۰** قرقیزستان- فیلیپین ** ورزشگاه مکتوم بن راشد دبی

 ساعت ۲۰:۳۰** ایران- عراق ** ورزشگاه آل مکتوم دبی

 ساعت ۱۹:۳۰** ویتنام – یمن ** ورزشگاه هزاع بن زاید

[hr height=”30″ style=”default” line=”default” themecolor=”1″]

۲۷ دی

 ساعت ۱۹:۳۰** عربستان- قطر ** ورزشگاه زاید ابوظبی

 ساعت ۱۹:۳۰** لبنان- کره شمالی ** ورزشگاه شارجه

 ساعت ۱۹:۳۰** ژاپن- ازبکستان ** ورزشگاه خلیفه بن زاید 

 ساعت ۱۹:۳۰** عمان – ترکمنستان ** ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی

[hr height=”30″ style=”default” line=”default” themecolor=”1″]

مرحله یک هشتم نهایی

۳۰ دی

 ساعت ۱۴:۳۰** سرگروه B- تیم سوم A/C/D ** ورزشگاه آل مکتوم دبی (بازی ۳۷)

 ساعت ۱۷:۳۰** تیم دوم گروه A- تیم دوم گروه C ** ورزشگاه هزاع بن زاید (بازی ۳۸)

 ساعت ۲۰:۳۰** سرگروه D- تیم سوم B/E/F ** ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی (بازی ۳۹)

[hr height=”30″ style=”default” line=”default” themecolor=”1″]

۱ بهمن

ساعت ۱۴:۳۰** سرگروه F- تیم دوم گروه E ** ورزشگاه شارجه (بازی۴۰)

 ساعت ۱۷:۳۰** تیم دوم گروه B- تیم دوم گروه F ** ورزشگاه خلیفه بن زاید (بازی ۴۱)

 ساعت ۲۰:۳۰** سرگروه A- تیم سوم C/D/E ** ورزشگاه زاید ابوظبی (بازی ۴۲)

[hr height=”30″ style=”default” line=”default” themecolor=”1″]

۲ بهمن

 ساعت ۱۶:۳۰** سرگروه C- تیم سوم A/B/F ** ورزشگاه مکتوم بن راشد دبی (بازی ۴۳)

 ساعت ۲۰:۳۰** سرگروه A- تیم دوم D ** ورزشگاه زاید ابوظبی (بازی ۴۴)

[hr height=”30″ style=”default” line=”default” themecolor=”1″]

مرحله یک چهارم نهایی

۴ بهمن

ساعت ۱۶:۳۰** برنده بازی ۳۷- برنده بازی ۴۰ ** ورزشگاه آل مکتوم دبی (بازی ۴۵)

ساعت ۱۹:۳۰** برنده بازی ۳۸ – برنده بازی ۳۹ ** ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی (بازی ۴۶)

[hr height=”30″ style=”default” line=”default” themecolor=”1″]

۵ بهمن

ساعت ۱۶:۳۰** برنده بازی ۴۳ – برنده بازی ۴۴ ** ورزشگاه زاید ابوظبی (بازی ۴۷)

ساعت ۱۹:۳۰** برنده بازی ۴۲- برنده بازی ۴۱ ** ورزشگاه هزاع بن زاید (بازی ۴۸)

[hr height=”30″ style=”default” line=”default” themecolor=”1″]

مرحله نیمه نهایی

۸ بهمن

ساعت ۱۷:۳۰** برنده بازی ۴۶- برنده بازی ۴۵ ** ورزشگاه هزاع بن زاید (بازی ۴۹)

[hr height=”30″ style=”default” line=”default” themecolor=”1″]

۹ بهمن

ساعت ۱۷:۳۰** برنده بازی ۴۷- برنده بازی ۴۸ ** ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی (بازی ۵۰)

[hr height=”30″ style=”default” line=”default” themecolor=”1″]

مرحله نهایی

۱۱ بهمن

ساعت ۱۷:۳۰** برنده بازی ۴۹- برنده بازی ۵۰ ** ورزشگاه زاید ابوظبی

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + هفده =

دکمه بازگشت به بالا