اخبار بازیبازی

آمار خیره کننده کپکام در استیم به لطف بازی Resident Evil 2 Remake

 Resident Evil 2 Remake

براساس آماری که منتشر شده است، بازی Resident Evil 2 Remake در لیست بیشترین تعداد بازیکنان همزمان تاریخ کپکام در استیم به رتبه دوم دست پیدا کرده است.
همان‌طور که اطلاع دارید، روز گذشته و پس از مدت‌ها انتظار، بازی ترسناک Resident Evil 2 Remake به دست کاربران رسید تا بتوانند باری دیگر و در نسل هشتم، یک نسخه‌ی فوق العاده موفق از این مجموعه را تجربه کنند. تا چند روز قبل از انتشار رسمی، لیست نمرات این اثر منتشر شد و ما شاهد نقدهای مثبت و بازخوردهای عالی کاربران بودیم همچنین تا قبل از اینکه بازی به طور سراسری و رسمی در دسترس قرار بگیرد همچنین تا قبل از اینکه بازی به طور سراسری و رسمی در دسترس قرار بگیرد، تریلر زمان عرضه‌ی Resident Evil 2 Remake منتشر شد و ما شاهد افزایش هیجان کاربران بودیم و به همین علت، انتظار برای انتشار بازی سخت‌تر می‌شد. تریلر زمان عرضه‌ی بازی نیز در اینجا قابل مشاهده است.

حال با توجه به این همه محبوبیت، موفقیت دیگری برای بازی Resident Evil 2 Remake و شرکت کپکام (Capcom) به ثبت رسیده است. طبق جدیدترین آمار، بازی Resident Evil 2 Remake توانسته در لیست بیشترین تعداد بازی‌بازان هم‌زمان، در رتبه‌ی دوم قرار بگیرد و با توجه به چندین رقیب بزرگ دیگر و درحالی که تنها یک روز از انتشار بازی می‌گذرد، این آمار فوق العاده به نظر می‌رسد.

به طور دقیق‌تر، شب گذشته و در ساعت ۱ بامداد، یکی از کاربران وب‌سایت Resetera اعلام کرده که این اثر حضور ۵۴ هزار بازی‌باز به طور هم‌زمان را تجربه می‌کند. از سویی دیگر و در لیست عناوینی که دارای بیشترین بازی‌باز هستند، این بازی رتبه‌ی هشتم را به دست آورده و پایین‌تر از دیگر رقیب‌های بزرگ و مشهور خود به سر می‌برد. لازم به ذکر است که یکی دیگر از بازی‌های شرکت کپکام یعنی Resident Evil 7: Biohazard ، طبق جدیدترین آمار Steam Charts توانسته حضور بیش از ۱۸ هزار نفر کاربر را تجربه کند.

نکته قابل توجه این است که در صدر لیست بازی‌هایی با بیشترین بازی باز هم‌زمان، عنوان Monster Hunter: World قرار دارد و در واقع بازی جدید Resident Evil 2 Remake، نتوانست در مبارزه با دیگر ساخته‌ی شرکت کپکام، موفق شود. بازی Monster Hunter: World در سال گذشته حدودا ۳۲۹ هزار بازی‌باز را جمع آوری کرد و به موفق‌ترین اثر شرکت کپکام در پلتفرم رایانه‌های شخصی تبدیل شد.

حال جدیدترین ساخته و بازی شرکت کپکام یعنی Resident Evil 2 Remake، به طور رسمی در دسترس کاربران پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان قرار دارد. بدون تردید دلیل این همه محبوبیت عنوان مذکور، تنها یک بازسازی ساده نبوده و در این رابطه می‌توان به تغییر پاییه اصلی گیم‌پلی بازی، بهبود فوق العاده‌ی گرافیک و بافت‌ها اشاره کرد برای بیشتر آشنا شدن با این بازی میتوانید اینجا را مشاهده نمایید

بیشتر بخوانید:

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 13 =

دکمه بازگشت به بالا